Ing. Lucia Dovalová

ZŠ s MŠ, Tajovského 2, BADÍN

dovalova.lucka@gmail.com

Snehuliačik OLAF

Batikované domčeky

Stromčeky z konárikov

Stromčeky z modelovacej hmoty

Anjeliky svietničky

Konárikové stromčeky - 5.ročník

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Ľadové kráľovstvo

Naša škola sa počas jedného podvečera premenila na rozprávkový svet. 

Krásne podujatie, pondelok 15.decembra 2014, bolo prístupné nielen žiakom našej školy, ale aj všetkým obyvateľom našej obce, najmä tým najmenším. 

Súčasťou "Vianočných rozprávok" boli aj predajné trhy, kde si rodičia i starí rodičia mohli pozrieť, čo naši žiaci povyrábali a kúpiť si drobný darček.

Cieľom bolo prezentovať prácu, zručnosť a tvorivosť žiakov, zabaviť a potešiť najmenších, pripomenúť si najkrajšie sviatky v roku – Vianoce a prezentovať školu medzi rodičmi a verejnosťou. 

Projektu sa zúčastnili i Šikovné ručičky,  Kremíci - chemici  a žiaci 5. a 9. ročníka pod mojim vedením. Spoločne sme pripravili rozprávkový stánok "Ľadové kráľovstvo" ("Frozen"), s postavičkami Annou, Elsou, Christopherom, snehuliakom Olafom (dokonca dvojmo - živý aj kašírovaný) a kašírovaným sobom Swanom. Deti si tu mohli zasúťažiť, vyriešiť jednoduchú úlohu, a tak získať malú odmenu - snehuliačika Olafíka či sladkosť. Tí starší si mohli kúpiť vianočnú drobnosť pre potešenie - stromček šťastia, rôzne ozdôbky na stromček, konárikové i keramické mini stromčeky, pečivo, voňavé mydielko, balzam na pery, čarovné kryštáliky... 

Detičky mali možnosť odfotiť sa s veľkým snehuliačikom Olafom a sobom Swanom v našom rozprávkovom ľadovom zátiší.

Náš stánok navštívilo množstvo ľudí, detí i dospelých. Tešíme sa z toho a veríme, že sa vám všetkým u nás páčilo :)

A samzrejme ďakujem všetkým - žiakom, kolegom i rodičom, ktorí mi pomohli pripraviť tento kúsom čarovného rozprávkového sveta.